IselGE - IselPrag - Automatik s.r.o

Přejít na obsah

V naší nabídce najdete jak standardní konfigurace, tak zákaznické modifikace pro aplikaci v příslušném výrobním oboru. Stroje dodáváme na klíč s možností realizace předávacího kusu.

Řada našich zákazníků požaduje do svých aplikací dílčí systémy sestávající se z mechaniky i možného řízení. Jedná se o funkční sestavy využívající komponenty naší výroby, které jsou koncipovány jako stavebnicový systém s možností omezené konfigurace. Systémy jsou vybaveny spojitým řízením polohy a je možné je využít pro obrábění, dávkování, manipulaci a další operace.
Komponenty v naší nabídce pokrývají celou škálu stavebních struktur průmyslových zařízení. V portfoliu najdete lineární vedení, kuličkové šrouby, lineární pohybové osy v různém konstrukčním provedení, vřetena pro obrábění i rotační jednotky určené pro víceosou manipulaci ve čtyřech až pěti dimenzích.

V oblasti materiálu poskytujeme veškerý konstrukční hardware související s výše uvedenou oblastí strojů a zařízení. V našem katalogu najdete komponenty a příslušenství ke stolovým deskám s T-drážkou, jako jsou T-matice, tlakové excentrické upínače, dorazové lišty, dále ložiska, rolny s možností excentrického vymezení vůle na vodicích tyčích, spojky, motory a celou řadu dalších komponent.


© 2022 iselPrag Automatik
e: podpora@iselprag.cz
t: +420 605 527 641
Návrat na obsah